Súťaž o špeciálny balíček

Vyhrajte špeciálny darček od spoločností CONTINENTAL A ADIDAS!

Vyhrajte špeciálny darček od spoločností CONTINENTAL A ADIDAS!

Chladné počasie prišlo tento rok neskôr, ako sme čakali. Napriek tomu by sme nemali nechávať zimnú prípravu auta na poslednú chvíľu. Zimné prezutie treba zvažovať, keď teplota klesne pod 5 stupňov, čo je už cítiť najmä v ranných hodinách. Nečakajte s prezúvaním zimných pneumatík na prvý sneh a vyhnite sa tak nebezpečnej jazde na zimnej vozovke.  Jazda na letných pneumatikách v zimnom období, keď vozovka je často vlhká a klzká,  je mimoriadne riskantná.   Kľúčovým faktorom pre bezpečnú jazdu v zime sú  kvalitné zimné pneumatiky. Potvrdili to aj výsledky prieskumu, ktorý realizovala agentúra STEM/MARK. Podľa prieskumu až 96 percent vodičov preferuje kvalitu a bezpečnosť pred cenou.

Prednosť kvalite dáva aj známy herec Marek Majeský: „Bezpečnosť mojej dcérky a manželky sú pre mňa na prvom mieste. Cesty v zime dokážu byť zradné, preto dávam prednosť kvalitným zimným pneumatikám.“

Ideálnou voľbou pre vodičov, ktorí dbajú na bezpečnosť,  sú prémiové zimné pneumatiky Continental ContiWinter ContactTM TS 850. O ich kvalitách svedčí víťazstvo v  testoch zimných pneumatík v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, ako aj v Českej republike.

Zimná obuv s „dezénom“ Continental

Zimné prezutie potrebujú nie len autá. Chôdza po klzkom povrchu je náročná a preto spoločnosť Continental prišla so špeciálne upravenou podrážkou. Špecialisti zo spoločnosti sa Continental rozhodli zúročiť viac ako 140 rokov skúseností s výrobou gumárenských technológií a odborníkmi zo spoločnosti adidas. Výsledkom je niekoľko radov kvalitnej a bezpečnej obuvi s unikátnou podrážkou zo zmesi inšpirovanej vlastnosťami pneumatík, vrátane outdoorových topánok Terrex. Ich podrážka vďaka svojmu tvaru a materiálu, ktorý využíva to najlepšie z technológie zmesi Continental, umožňuje na zimnom povrchu či už na bežeckej trati, alebo vysokohorskej túre podávať maximálne výkony a zároveň zaisťuje pohodlie a stabilitu.

 

Spolupráca spoločností Continental a adidas prináša zákazníkom, ktorí pripravujú na zimu svoje automobily a chystajú sa v zime venovať aj športovým činnostiam, špeciálny darček. Do 20. novembra získajú za nákup a montáž pneumatík Continental v niektorom z pneuservisov vybraných partnerov poukaz v hodnote 20 eur a zľavu 35% na vybraný tovar adidas v predajniach alebo internetových obchodoch A3sport.

 

Zapojte sa aj vy do súťaže a 3 z vás môžu získať poukážky od spoločnosti Continental na zľavu pri nákupe vybraných výrobkov adidas. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku:

 Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Womanman.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží