Súťaž o tablet Lenovo

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte hudobným tablet Lenovo IdeaTab A1000

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte hudobným tablet Lenovo IdeaTab A1000!

Do školy s hudobným tabletom Lenovo IdeaTab A1000!

So súťažením s hlavným partnerom Pricemanie spoločnosťou Lenovo pokračujeme! Prinášame ti úžasnú súťaž o tri peckové hudobné tablety Lenovo IdeaTab A1000 v celkovej hodnote 447 €. Zapoj sa a vyhraj tablet pre seba alebo svojich blízkych!

Predstav si, že odštartuješ nový školský rok so šikovným tabletom! Využiješ ho nielen na poznámky v škole, surfovanie na internete, ale vďaka kvalitným reproduktorom aj na počúvanie hudby či sledovanie filmov. Vďaka Lenovo a Pricemania.sk môžeš imidžový Lenovo IdeaTab A1000 vlastniť aj ty!

Ak od 1. do 15. septembra 2013 správne odpovieš na tri súťažné otázky a staneš sa fanúšikom Lenovo Slovakia na Facebooku, budeš zaradený do súťaže o hudobnú lahôdku Lenovo IdeaTab A1000. Správne odpovede hľadaj na www.lenovo.com/sk alebo www.lenovoonline.sk.

O čo sa hrá?

Tablet Lenovo IdeaTab A1000 je vhodný pre všetkých hudobných nadšencov, ktorí požadujú za málo peňazí naozaj veľa muziky. Dva špičkové reproduktory s technológiou Dolby Digital Plus ti umožnia vychutnať si tvojich obľúbených interpretov kdekoľvek na cestách. Svižný chod systému Android verzia 4.1 zaistí dvojjadrový procesor a nechýba ani GPS čip alebo bezdrôtová Wi-Fi. Celý svet zábavy budeš mať s tabletom Lenovo IdeaTab priamo vo svojej dlani a bude len na tebe, ako si ho užiješ.
Hodnota ceny: 447,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží