Súťaž o tablet Nexus 7

Portál Pricemania.sk a Jack Link´s ti prinášajú jedinečnú súťaž o ceny v hodnote 326 €! Zapoj sa a vyhraj tablet alebo chutný snack s vysokým obsahom bielkovín - sušené mäso jerky.

Portál Pricemania.sk a Jack Link´s ti prinášajú jedinečnú súťaž o ceny v hodnote 326 €! Zapoj sa a vyhraj tablet alebo chutný snack s vysokým obsahom bielkovín - sušené mäso jerky. 

Jerky je druh ľahkého a zdravého jedla - snacku, ktoré sa vyrába ochutením mäsa rôznym korením, miernym varením a následným pomalým sušením. Sušené mäso, ktoré bolo týmto spôsobom upravené, má dlhú trvanlivosť a jedinečnú chuť. Vynález tejto technológie spracovania mäsa majú "na svedomí" pôvodní Američania, ktorí údili sušené mäso na predĺženie trvanlivosti. Na výrobu Jack Link´s Jerky sa používa výhradne chudé mäso, preto jerky obsahuje menej než 4% tuku. Jerky je mimoriadne bohaté na bielkoviny, ktoré tvoria približne 50% z celkovej hmotnosti. Je to obľúbený zdroj energie najmä pre aktívnych ľudí. Určite ho využijete pri výlete na hory, dlhej ceste autom, pokrovom večeri alebo ako zdravšiu a výživnejšiu alternatívu zemiakových chipsov pri posedení s priateľmi. Vzhľadom na vysoký obsah bielkovín je vhodný aj pri posilňovaní, fitness alebo ako podpora chudnutia.


Hodnota ceny: 326,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží