Súťaž o tablety Lenovo

Zapojte sa do skvelej súťaže o tri tablety od Lenovo a nájdite si štýlový darček pod vianočným stromčekom! Vyhrať môžete 2x Lenovo Tablet Yoga 8 alebo 1x Lenovo Tablet Yoga 10 v celkovej hodnote 917 €

Zapojte sa do skvelej súťaže o tri tablety od Lenovo a nájdite si štýlový darček pod vianočným stromčekom! Vyhrať môžete 2x Lenovo Tablet Yoga 8 alebo 1x Lenovo Tablet Yoga 10 v celkovej hodnote 917 €. 

Vianoce sú magickým časom, kedy by sa ľuďom mali plniť priania a túžby. Ak vaším vianočným želaním je tablet, aj vďaka Lenovo a Pricemania.sk máte šancu ho získať! 

O čo sa hrá?

Priekopnícky dizajn modelu Yoga Tablet obsahuje valcovitú komoru s batériou a stojan na bočnej strane zariadenia, čím sa posúva jeho ťažisko a otvárajú sa viaceré režimy používania: Držanie, Naklonenie a Stojan. Model Yoga Tablet je so svojouvýdržou batérie bežcom na dlhé trate. Jeho batéria vydrží až do 18 hodín, takže ho môžete používať celý deň - až do noci - bez nabitia. Na rozdiel od väčšiny tabletov, reproduktory modelu Yoga Tablet mieria dopredu - smerom k vám - a nie do strán alebo nadol. Skvele sa tak hodí na sledovanie videí alebo počúvanie hudbyPamäť s kapacitou 16 GB je možné rozšíriť až o 32 GB ukladacieho priestoru pomocou micro SD karty. Tablet Lenovo IdeaTab Yoga 10 je možné zmeniť na produktívne zariadenie s voliteľnou klávesnicou, ktorá slúži aj ako kryt.

 Hodnota ceny: 917,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží