Súťaž o tanečný kurz

Súťaž o dva poukazy na tanečné kurzy do novootvorenej tanečnej školy DANCE STATION

S DANCE STATION súťažíme o dve ceny - víťaz získa predplatné na 24 lekcii (mesiace) ľubovoľného kurzu v hodnote 144 eur, ďalší vyžrebovaný získa predplatné na 12 lekcii (3 mesiace) pre svoje dieťa v honote 75 eur na ľubovoľný detský kurz. 

 

O DANCE STATION

V centre Bratislavy vzniká nová unikátna tanečná škola. „Bratislava je rýchlo rozvíjajúce sa multikulturálne mesto, ktoré sa čím ďalej, tým viac otvára novým možnostiam,“ hovorí zakladateľka Dance Station v obchodnom dome Dunaj na námestí SNP Katrin Fro. Dance station chce ponúknuť nielen Slovákom, ktorí sa chcú zdokonaliť a komunikovať v anglickom jazyku, nové zážitky, dať im možnosť, aby sa spoznali s ľuďmi, ktorí prišli na Slovensko žiť, alebo pracovať.

V novej tanečnej škole Dance Station sa bude komunikovať len v angličtine, pri individuálnych požiadavkách aj vo francúštine či ruštine. Škola však nie určená len tým, ktorí hovoria perfektne anglicky, ale aj tým, ktorí majú základy, chcú konverzovať a zdokonaliť sa v cudzom jazyku.

Tanečná škola Dance Station bude organizovať kurzy  rytmického tanca pre deti, Zumba Fitness, Raggu, Jogu, Hip-hop ( pre deti od 8 do 12 rokov, ) Clip Dance (New style), R&B style a súkromné kurzy svadobného tanca. Na škole budú pôsobiť mnohí zahraniční lektori, ktorí študovali tanec v prestížnych školách po celom svete. Napríklad, zakladateľka školy Katrin pôsobila v Paríži.

Prihlásiť sa na kurzy môžu všetci návštevníci na internetovej stránke www.dance-station.net, alebo na telefónnom čísle 0948 401 900

Správnu odpoveď nájdete na www.dance-station.net v sekcii lektori.


Hodnota ceny: 144,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 303

Výhercovia


Notice: Undefined variable: winners in /data/web/vyhravam.sk/web/application/views/competition.tpl on line 212

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží