Súťaž o Tatra Balsam

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x balíček Tatra Balsam v hodnote 50 EUR

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 3x balíček tatra balsam v hodnote 50 EUR. 

Zima klope na dvere a ľudia si už plánujú zimné dovolenky. S klesajúcimi teplotami priamo úmerne  stúpa teplota nápojov. Horúce drinky zahrejú telo rýchlejšie a v správnom množstve sú pre dospelých ideálnych riešením proti podchladeniu, alebo slúžia aj na vychutnanie si zimy v teple domova. 

Tatra Balsam predstavuje horúce novinky, teplé nápoje z bylinných likérov na tohtoročnú zimu, ktorá má byť podľa meteorológov veľmi tuhá. Hlavnou ingredienciou nápojov je bylinný likér Tatra Balsam Špeciál 52, ktorý je novým a výlučne slovenským likérom, ktorý  získal aj ocenenie Značka kvality SK. Tatra Balsam Špeciál 52 splnil podmienky na označenie „slovenská potravina,“ a to najmä na základe používania minimálne 75 % domácich surovín a prísad. Výnimočný bylinný likér, ktorého základom sú extrakty z byliniek v spojení s limetkou, škoricou a medom. Likér obsahuje bazalku, levanduľu, majorán a ďalšie byliny. 

Počas decembra je na fľašky Tatra Balsamu pridané levanduľové vrecúško. Ručne vyrobené vrecúška sú z dielne klientov Domova sociálnych služieb Domovina zo Žehry, kde sa  levanduľa aj pestuje. Jej vôňa vytvára krásnu atmosféru pokoja a harmónie s prírodou.

Správnu odpoveď hľadaj na www.nestvillepark.sk 


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Tatra Balsam
Počet súťažiacich 1328

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží