Súťaž o terapiu CEM-TECH

Jeden z Vás vyhrá tri 30-minútové terapie vysokofrekvenčným prístrojom CEM-TECH

Zapojte sa do súťaže o tri polhodinové terapie certifikovaným prístrojom CEM-TECH v hodnote 95,90 €. V prípade, že víťaz bude aj fanúšikom stránky Lekárne Liberi na Facebooku, získa navyše dermoporadenstvo - prístrojovú diagnostiku pleti a vzorky krémov zdarma. 

Terapia CEM-TECH je moderná liečebná metóda založená na vysokých frekvenciách. Podporuje funkcie srdca a ciev, žalúdka a čriev. Táto metóda pozitívne vplýva aj na ruky a nody, zmierňuje reumatické zmeny, bolesti chrbta, krčnej chrbtice, migrény. A okrem toho je to vynikajúci prostistresový relexačný nástroj. 

Ako CEM-TECH funguje? 

Odborné štúdie skúmajúce využitie liečby extrémne vysokými frekvenciami znamenali medzi inými nasledovné výsledky:

  • Vred a dvanástnikové vredy: vyliečenie vredov v 98% prípadov, dobrý zdravotný stav 5 rokov po liečbe v 79%.
  • Chronický zápal priedušiek a astma: Zlepšený stav v 87%, pokračujúci dobrý zdravotný stav 2 roky a viac v 68% prípadov.
  • Komplikácie vyplývajúce z cukrovky 1. stupňa: vyliečenie šedého zákalu v 78%, vyliečenie problémov s obličkami v 52%, vyliečenie srdcovo-cievnych problémov v 58% prípadov. 13% detí, užívajúcich inzulín ho mohlo prestať užívať (pod dohľadom endokrinológa). Zlepšenie ich zdravotného stavu bolo potvrdené laboratórnymi testami. 89% komplikácií zmizlo kvôli stabilizovanému zdravotnému stavu. Všeobecné zlepšenie zdravia bolo zaznamenané u 96% prípadov, pokračujúci dobrý zdravotný stav po roku a viac u 45% prípadov.
  • Zvýšený krvný tlak: stabilizovaný stav s nižším krvným tlakom v spojení s menšími dávkami liekov v 82%, pokračujúci dobrý zdravotný stav po roku a viac v 75% prípadov.
  • Srdcovo-cievne problémy: zníženie počtu akútnych periód v 82%, zníženie denného príjmu liekov v 94%, pokračujúci dobrý zdravotný stav v 82%.
  • Choroby ženského reprodukčného systému: zlepšenie v 83% prípadov a zlepšený zdravotný stav po roku a viac v 74% prípadov.
  • Choroby mužského reprodukčného systému: zlepšený zdravotný stav v 72% a pokračujúci zlepšený stav po roku a viac v 68% prípadov.
  • Choroby pohybového ústrojenstva: Zlepšenie stavu v 86%, pokračujúci zlepšený zdravotný stav po roku a viac v 72%.
  • Alergie: Zlepšenie v 84%, pokračujúci zlepšený zdravotný stav v 62%.

Príďte si terapiu CEM-TECH vykúšať aj vy do Lekárne Liberi na ulici Milana Marečka 12 v Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Čakajú Vás odborníci, ktorí Vám radi odpovedia na Vaše otázky...


Hodnota ceny: 95,90 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 627

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží