Súťaž o tri pobyty pre 2 osoby

Zapojte sa do súťaže o tri pobyty každý v hodnote 200 EUR pre 2 osoby a získajte krásny darček pre seba alebo blízkych

Zapojte sa do súťaže o tri pobyty každý v hodnote 200 EUR  pre 2 osoby a získajte krásny darček pre seba alebo blízkych.

Preplnené obchodné domy a vyťažené zásielkové spoločnosti v dnešnom období predpovedajú príchod Vianoc snáď rovnako, ako vianočné trhy na námestiach.

Pokojným sviatkom tak predchádza tradičná nákupná horúčka. Nákupné správanie spotrebiteľov v tomto období   sa analyzuje veľmi podrobne a z roka na rok je možné sledovať viaceré významné zmeny. Jednou z nich je nárast nákupu darčekov na internete. Rovnako je možné sledovať zmenu tovarov, ktoré sú obľúbenými vianočnými darčekmi. Kým v minulosti sme sa snažili čo najpresnejśie trafiť do vkusu našich blízkych a priateľov, ktorých sme chceli obdarovať, dnes sa radšej spoľahneme na darčekové poukážky a výber konkrétneho darčeka necháme na obdarovaného. Ďalšou zaujímavosťou je nákup služieb pre našich blízkych, ktorý je taktiež zabezpečený vo forme poukazov. Tomuto trendu sa prispôsobujú aj zariadenia služieb cestovného ruchu a na vianočný trh prichádzajú s ich pestrou ponukou.


Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Topnovinky.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží