Súťaž o tri produkty od charms.sk

Až traja súťažiaci budú odmenení štýlovou kabelkou, alebo USB príveskami, spolu v hodnote takmer 70 eur

Charms.sk Vám ponúka trendy a štýlové kúsky, módne doplnky, krásne exkluzívne kabelky, nádherné šatky a šály, a iné módne doplnky, krásne a jedinečné tuniky a topy pre moletky vo veľkostiach od 42 - 52, všetko dovážané pre Vás z Veľkej Británie.

V tejto súťaži môžete vyhrať: 

1. kabelku v hodnote 17,90 €


Krásna medená dámska kabelka, dovoz anglicko, veľkost: dlžka=40cm,hlbka=30cm, Material: PU, jedno vrecko na zips, a dve male vrecka vo vnútri, krásny veľký nápadný kvetinový doplnok, odnímateľné dlhé nastaviteľné ramienko, sýta medená farba, veľmi mäkký a príjemný materiál. So štýlovou kabelkou od nás budete zaručene neprehliadnuteľná.

2. USB strieborný prívesok na krk v hodnote 26 €


Kryštáľový USB prívesok 4GB USB 2.0 Flash Memory Drive Disk, rozmer 3x1 cm + retiazka na krk Najlepší darček pre dievčatá, oveľa krajší naživo ako na obrázku. Používa sa na bezpečné ukladanie a prenos všetkých druhov počítačových dokumentov. Veľmi pekný a trendy dizajnový šperk. Vodeodolný, nárazu vzdorný. Kapacita 4 GB, plug´n play, životnosť 10 rokov. Operačné systémy: Win98/ME/2000/XP, Mac OS 9.X/Linux2.4 Malý, štýlový a módny doplnok. Nárazu odolný, žiareniu odolný, odolá pádu z 3 metrov. Kompatibilný s PC, Notebook, Mac.

3. Ružový USB prívesok v hodnote 26 €


Kryštáľový USB prívesok 4GB USB 2.0 Flash Memory Drive Disk, rozmer 3x1 cm + tenká šnúrka a retiazka (ako na mobil). Najlepší darček pre dievčatá, oveľa krajší naživo ako na obrázku. Používa sa na bezpečné ukladanie a prenos všetkých druhov počítačových dokumentov. Veľmi pekný a trendy dizajnový šperk. Vodeodolný, nárazu vzdorný. Kapacita 4 GB, plug´n play, životnosť 10 rokov. Operačné systémy: Win98/ME/2000/XP, Mac OS 9.X/Linux2.4 Malý, štýlový a módny doplnok. Nárazu odolný, žiareniu odolný, odolá pádu z 3 metrov. Kompatibilný s PC, Notebook, Mac

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.charms.sk


Hodnota ceny: 69,90 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje charms.sk
Web partnera http://www.charms.sk
Detail partnera Bratislava +421.903764721 obchod@charms.sk
Počet súťažiacich 2533

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží