Súťaž o trojdňový wellness pobyt

Vyhrajte trojdňový wellness pobyt pre dve osoby v štvorhviezdičkovom Hoteli ALTIS s polpenziou v hodnote 278 €

Vyhrajte trojdňový wellness pobyt pre dve osoby v štvorhviezdičkovom  Hoteli ALTIS s polpenziou.

Priamo v srdci pôvabného prostredia Oravy, v blízkosti najväčšej slovenskej priehrady, sa nachádza dovolenkový rezort Hotela ALTIS****. Novo zrekonštruovaný moderný komplex poskytuje svojim klientom nielen kvalitné ubytovacie a stravovacie služby, ale aj široké portfólio športovo-oddychových aktivít a kongresových služieb. Klienti tu môžu využiť aj jedinečnú športovú zónu -  ľadovú plochu s celoročnou prevádzkou, hokejový simulátor, krytú telocvičňu, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom a nočným osvetlením či posilňovňu. K dispozícii je aj wellness centrum s odpočinkovou a masérskou miestnosťou či bazén s protiprúdom.  

Štvorhviezdičkový rezort Hotela ALTIS vám ponúka moderné ubytovanie v komfortných dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené  samostatnou kúpeľňou s toaletou, televízorom, wifi pripojením, minibarom, telefónom, sušičom vlasov a chladničkou.

Pobyt v našom hoteli sa stane pre Vás aj gastronomickým zážitkom, šéfkuchár Juraj Hruška pripravuje špeciality s využitým miestnych surovín. K jeho vynikajúcim a nezabudnuteľným jedlám sa v mysli budete ešte dlho vracať. Juraj Hruška je držiteľom viacerých certifikátov a ocenení z medzinárodných gastronomických súťaží a zároveň jedným z prvých členov Gourmet klubu.

Aktivity v okolí

Na sútoku Bielej a Čiernej Oravy sa nachádza Oravská priehrada ponúkajúca domácim i zahraničným návštevníkom všetky druhy aktívneho oddychu. Najbližšia okolitá príroda je pretkaná množstvom ľahkých turistických chodníkov a cyklistických trás rôznej náročnosti. Jedna z najkrajších a najdostupnejších vysokohorských oblastí v Európe, Západné Tatry-Roháče, je vzdialená od rezortu len polhodinku jazdy autom. V zimných mesiacoch okolie rezortu poskytuje široké možnosti pre nadšencov zimných športov, napr. neďaleké lyžiarske stredisko Kubínska hoľa (40 km) .

Správnú odpoveď nájdete na www.hotelaltis.skHodnota ceny: 278,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Hotel ALTIS
Web partnera www.hotelaltis.sk
Počet súťažiacich 2663

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží