Súťaž o Tuli vaky

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte štýlové Tuli vaky!

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte štýlové Tuli vaky!

S Tuli vakmi si sadnete! Odštartujte jarnú sezónu ukážkovo a vo vlastnej záhrade! Pricemania.sk a Tuli.sk vám prinášajú perfektnú súťaž o outdoorový vak vhodný na terasu či do záhrady Kanoe a Kanoe taburet na vaše unavené nohy či pohodlné sedenie pre malých aj veľkých.

Perfektne predtvarované novinky Kanoe aj Kanoe Taburet vás dostanú pohodlným sedením, úsporou miesta a navyše aj praktickým miestom pre slnečník. Vychutnajte si dokonalú pohodičku aj v najobľúbenejšom Tuli vaku Sofa alebo miniSofa, ktorú si zamilujú hlavne deti. Kúpite ich teraz so zľavou 30% na vaky z nylonu a 15% na vaky zo vzorovaných látok.

Tuli je slovenská kreatívna značka, ktorá vyrába kvalitné, dizajnové a originálne sedenie, sedacie vaky pre dospelých a deti a doplnky pre rodinu. Na Slovensku sme priekopníkom vo výrobe a dizajnovaní pohodlného sedenia a sedacích vakov.

Naším cieľom je udávať trendy, ponúkať originálne tvary a farby. Ponúkame sedenie pre dospelých a deti, avšak vyrábame aj originálne hracie pomôcky, prebaľovacie pulty a tašky. Pri dizajnovaní nových produktov sa snažíme spolupracovať s poprednými dizajnérmi a architektmi. Za inovatívnosť sme boli viackrát ocenení, našou zatiaľ najprestížnejšou cenou je medzinárodná cena za produktový dizajn Red dot award winner 2013, ktorú sme získali za multifunkčný detský prvok „3k".


Hodnota ceny: 290,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Pricemania.sk

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží