Súťaž o ultrabook Toshiba

Vyhrajte pekelne výkonný ultrabook značky Toshiba v hodnote 1297,99 EUR

Vyhrajte pekelne výkonný ultrabook značky Toshiba v hodnote 1297,99 EUR!

Spoločnosť OKAY Elektrospotrebiče vám prináša jedinečnú možnosť získať to, po čom mnohí iba túžia! Pekelne výkonný ultrabook značky Toshiba. Uspokojí najnáročnejších užívateľov, ktorí požadujú rekordný výkon pri malej hmotnosti. Dvojjadrový procesor Intel Core i7 2 GHz spolu s operačnou pamäťou DDR3 8 GB tvoria spoľahlivú dvojicu na dosiahnutie bleskových výsledkov pri obsluhe počítača. 

V prípade, že v čase losovania budete FB fanúšikom stránky OKAY Slovakia, získate naviac ako BONUS príslušenstvo v celkovej hodnote 99,99 Eur.


OKAY Elektrospotrebiče je sieť kamenných obchodov s elektrospotrebičmi pôsobiaca na území Slovenskej a Českej republiky. Za 18 rokov svojej existencie sa jej podarilo otvoriť viac ako 120 predajní, pričom toto množstvo neustále zvyšuje. Na prelome roku sa navyše kamenné obchody rozšírili o svojho internetového brata a OKAY Elektrospotrebiče nájdete aj na webe. A práve vďaka nemu môžete vyhrať exkluzívnu TV Samsung. Stačí, ak správne odpoviete na súťažné otázky, pričom odpoveď na ne nájdete práve na www.okayelektro.sk!

Správnu odpoveď nájdete na stránke: OKAY Elektrospotrebiče


Hodnota ceny: 1 297,99 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Okay elektrospotrebiče
Počet súťažiacich 6817

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží