Súťaž o vaničky Carte d'Or!

Vyhrajte zmrzlinu Carte d’Or vo vaničkách v hodnote 60 EUR

 

Vyhrajte zmrzlinu Carte d’Or vo vaničkách v hodnote 60 EUR.

Autentické ingrediencie, vášeň a kreativita... To sú hodnoty, ktorými sa inšpiruje značka Carte d’Or pri výrobe svojej zmrzliny. Carte d’Or používa kvalitné a starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré vám prinášajú skutočnú a plnú chuť tej najlepšej zmrzliny.

Súťažte o vaničky zmrzliny Carte d’Or a zabezpečte si túto ľadovú pochúťku do vašich mrazničiek na blížiace sa sviatky! Určite aj Carte d’Or vie urobiť vaše zimné večeri ešte čarovnejšími.

Carte d’Or ponúka 16 príchutí v 900 ml balení a 9 príchutí v 450 ml balení. Všetky ich nájdete na www.milujemzmrzlinu.sk, kde je pre vás pripravených aj množstvo nápadov na večerné aktivity, množstvo receptov na pochúťky pripravované s využitím zmrzliny Carte d’Or, ale aj mobilnú aplikáciu a pozadia na plochu na stiahnutie.

Z portfólia zmrzliny Carte d’Or máte aktuálne možnosť vyhrať 5 vaničiek zmrzliny. Pre ozajstných milovníkov zmrzliny je tu možnosť túto svoju výhru zvýšiť, a to tak, že sa stanú fanúšikom Facebook fan page Milujem zmrzlinu na www.facebook.com/milujemzmrzlinu. Ten, kto totiž bude vyžrebovaný a vyhrá vaničky Carte d’Or a bude zároveň fanúšikom tejto fan page získa automaticky aj 5 sorbetov Carte d’Or!

Odpovedzte správne na nasledovnú otázku a zapojte sa do súťaže!

Odpoveď na ňu nájdete na www.milujemzmrzlinu.sk


Hodnota ceny: 60,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Carte d’Or
Web partnera www.milujemzmrzlinu.sk
Počet súťažiacich 2456

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží