Súťaž o večeru u Juhása na Košariskách

Vyhrajte romantickú večeru v reštaurácii U Juhása na Košariskách pri Brezovej pod Bradlom pre dve osoby v hodnote 50 EUR!

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte romantickú večeru v reštaurácii U Juhása na Košariskách pri Brezovej pod Bradlom pre dve osoby v hodnote 50 EUR!

V nádhernom prostredí neďaleko Bradla nájdete vynovenú starosvetskú reštauráciu, kde gazda podáva skvostné jedlá so štipkou svetovej inšpirácie. Reštaurácia U Juhása, je miesto, kde majú milovníci kvalitnej gastronómie dvere otvorené priamo do kuchyne! Oplatí sa zavítať do kopaničiarskeho kraja. Od mája 2012 sa U Juhása varí len z čerstvých a lokálnych surovin, preto tu nájdete všetko, čo región ponúka. Voňavý chlebík pripravený z poctivého kvásku, kvalitné bio teľacie a jahňacie z okolitých aj vlastných pastvín, vlastnoručne ulovené pstruhy, čerstvé bylinky a výnimočný vanilkový crème bruleé. Prekvapením bude pre vás každá návšteva, gazda totiž mení jedálny lístok každý týždeň! Čerešničkou na torte sú otváracie hodiny. Vzácna reštaurácia pre vzácnych hostí je otvorená od piatka do nedele!

Správnu odpoveď na súťažnú otázku a ďalšie informácie nájdete na stránke www.ujuhasa.com


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Web partnera www.ujuhasa.com
Počet súťažiacich 863

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží