Súťaž o víno z vinárstva VINIDI

Súťažte o vína z vinárstva VINIDI v hodnote 50 eur

Súťažte o vína z vinárstva VINIDI v hodnote 50 eur! Jedinečné vína slovenského výrobcu pochádzajú z výlučne slovenských viníc, a tak máte istotu, že pijete iba slovenské hrozno.

Ak si nalejete pohár vína značky VINIDI, ocitnete sa uprostred slnečných vinohradov pri Nitre. Tieto sa rozprestierajú na pôde vhodnej na pestovanie viniča vo veľmi slnečnom podnebí. Pôda tejto oblasti umožňuje koreňom rastlín prenikať hlboko do pôdy a získavať z nej tak všetky dôležité živiny vrátane vápnika. Vďaka tomu sa vína vyznačujú vysokou mineralitou, extraktom, sú pevné v štruktúre a majú mimoriadny vyzrievací potenciál.

Rovnako vyhovujúce je už spomínané podnebie. Keďže sa nachádzajú podstatne južnejšie ako napríklad pezinské vinohrady, vinohrady vinárstva VINIDI dokážu omnoho dlhšie využiť slnečný svit, a to najmä pred západom slnka, kedy na dozrievajúce hrozno dopadajú teplejšie slnečné lúče ako pri jeho východe.

Samozrejme, nestačí, aby pri víne stála príroda, musí pri ňom stáť aj človek. V prípade vinárstva VINIDI je to technológ Roman Holec, ktorý celé dni usilovne degustuje svoje vína, vylepšuje ich a snaží sa dosiahnuť chuť, ktorá bude chutiť všetkým gurmánom v oblasti vína.

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na Facebooku na fanpage vinárstva VINIDI s názvom Víno, čo Vás drží nad vodou.


Hodnota ceny: 50,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Web partnera www.facebook.com/vinarstvovinidi
Počet súťažiacich 1686

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží