Súťaž o voucher v hodnote 300 EUR

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte voucher v hodnote 300 EUR na služby v Inbody Studio.

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte voucher v hodnote 300 EUR na služby v Inbody Studio. 

Masáž, je prirodzeným liekom proti stresu, (ktorému je dnešný človek nadmieru vystavený) a tiež bolesti. Masáž tiež aktivizuje aj vylučovanie látok, ktoré navodzujú u ľudí pocit blaha.
Vo všeobecnosti majú masáže vplyv na naše telesné a duševné zdravie. Počas masáže sa uvoľňujú enormné energie, ktoré predtým boli blokované napätiami nášho organizmu. V súčasnosti existujú rôzne typy masáží, ktoré sa odlišujú svojim cieľom a účinkami na organizmus. Naši dvaja skúsení maseri muži s praxou v zahraničí v spolupráci so šarmantnou masérkou vám vyčaria úsmev na tvári a pocit pohody. 

V našom štúdiu taktiež môžete využiť šikovné ruky našej manikérky a kozmetičky ktorá vám tiež vyčarí krásny pohľad vďaka 3D mihalniciam. Tí, ktorí sa chcú opáliť môžu využiť naše solárium s najnovšími trubicami podľa EU normy. 

Túžite po celkovej harmónií tela i ducha? Doprajte svojmu telu relax a mysli pôžitok v štúdiu Inbody Studio stačí len správne odpovedať na našu otázku a stať sa fanúšikom našej Facebook fan page Inbody Studio

Podmienkou súťaže je sa stať fanúšikom FB stránky Inbody Studio. 
Správnu odpoveď nájdeš na Facebook  Inbody Studio

 Hodnota ceny: 300,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje Inbody Studio
Počet súťažiacich 441

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží