Súťaž o vstupenky na Cirque du Soleil

Orange a Vyhravam.sk Vám prinášajú exkluzívnu súťaž o dve vstupenky na Cirque du Soleil

ORANGE uvádza kritikmi ospevované medzinárodné zoskupenie Cirque du Soleil, ktoré sa predstaví po prvýkrát na Slovensku. A vy môžete byť pri tom! Zapojte sa s Vyhravam.sk do súťaže o dve vstupenky na túto jedinčnú šou na 16. februára o 20:00 na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 


 Slnečný cirkus získal v priebehu rokov za skvelé vystúpenia nielen množstvo ocenení, ale svojim ohromujúcim umením dokázal chytiť za srdce divákov po celom svete. 
Saltimbanco je jedným z najlepších klasických predstavení Cirque du Soleil. Súbor 50 špičkových artistov z 20 krajín sveta predvádza závratnú akrobaciu a neuveriteľné atletické výkony v sólových aj skupinových epických číslach. Od zdanlivého nepredvediteľného balancovania, skokov a piruet, cez vystúpenia s čínskymi tyčami a akrobaciou na ruskej hojdačke, gravitáciou zdanlivo odporujúcimi cvikmi na pružných lanách a trampolíne, zábavné žonglovanie a akrobaciou na bicykloch až po obdivuhodných a jedinečných klaunov.
Saltimbanco z talianského “saltare v Banco”, čo doslova znamená “skákať na lavičke” skúma mestské zážitky vo všetkých ich formách. 


 London Times túto show označil za “Pôvabné atletické predstavenie”, americký Variety Magazine: “Účinkujúci oslňujú prekypujúcou telesnou kultúrou v jednom čísle za druhým”, a New York Times uvádza “Mýtus a kúzlo sa tu stretávajú. Je to obdivuhodná zmes commedie dell’arte a štipky rockového koncertu”.

Technická dokonalosť a mimoriadny design vytvárajú úchvatný celok s fantastickými rôznofarebnými kostýmami, osvetlením, humorom a živou hudbou. Predstavenie Saltimbanco je plné farieb, zábavy a prekvapenia – je to skvelá zábavná show pre celú rodinu.

 Hodnota ceny: 100,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Počet súťažiacich 2415

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží