Súťaž o vstupenky na podujatie DANCE WITH AIR

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 5x2 vstupenky

Dance With Air  je  športovo-kultúrne podujatie, na ktorom sa spoja hmatateľné hudba a tanec s neviditeľným vzduchom. Na letisku Aeroklubu v obci Boleráz pri Trnave je pripravený bohatý program pre návštevníkov všetkých vekových skupín.


V tento deň od 10:00 do rána nasledujúceho dňa si môžu návštevníci opäť užiť od leteckých atrakcií cez predstavenia bábkových divadiel pre deti aj dospelých až po koncerty hudobných skupín a tanečnú hudobnú produkciu.


Pripravené budú statické ukážky lietadiel so skúsenými pilotmi a inštruktormi, ktorí návštevníkom nielen predvedú ale aj  vysvetlia ako a prečo lietadlo letí, ako sa štartuje, pristáva a vysvetlia princíp jednotlivých prístrojov.


Nebude chýbať ani možnosť vyhliadkového letu na motorovom alebo bezmotorovom lietadle a helikoptére a veľa ďalších zaujímavých atrakcií spojených s letectvom vrátane preletu stíhačiek vládnej letky MV SR.


Súčasťou podujatia bude aj komentovaná videoprojekcia slovenského cestovateľa a fotografa Vita Filu „Himalaya a ja". Atraktívny program cez deň doplní  jediné bábkové divadlo pre dospelých na Slovensku Dezorzovo lútkové divadlo.


Marionetová atrakcia CIRKUS je štvrtou inscenáciou výnimočného projektu Slovenské marionetové divadlo, ktorý pokračuje v krásnej tradícii bábkarskych majstrov. Diváci uvidia jedinečné výkony drevených artistov, žonglérov a akrobatov na nitiach ako aj exotické zvieratá. Atraktívne a vizuálne pôsobivé marionety prevedú milovníkov bábkového divadla zlatým vekom európskeho tradičného bábkarstva a predvedú originálny marionetový cirkus, aký  v našich končinách ešte nebolo možné vidieť.


Pre deti budú prichystané okrem trampolíny, nafukovacieho hradu a zábavy z oblasti leteckého modelárstva aj moderátori a predstavenie bábkového divadla Žužu.

Večer si návštevníci budú môcť naplno užiť hudobný program s kapelami Karpatské chrbáty, Grobiani, Chiki liki tu-a, Slobodná Európa, Zóna A a headlinerom večera je Peter Nagy so skupinou Indigo, ktorý prinesie najväčšie hity za svojich 30 rokov hudobnej kariéry.
Zábava bude pokračovať do skorých ranných hodín Video Oldies party.

Počas celého dňa bude pripravené občerstvenie, špeciality na grile, kotlíkový guláš a množstvo hier a zábavy, ktoré prispejú k príjemnej rodinnej atmosfére celej akcie.

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku nájdete tu.

Hodnota ceny: 120,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 157

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží