Súťaž o vstupenky na predstavenie v elledanse

Zapojte sa do súťaže o 2x2 vstupenky na predstavenie: Sláva Daubnerová Untitled (dňa 13. júna 2015)

Tvorba Divadla elledanse sa zameriava najmä na súčasný tanec, hudbu a fyzické divadlo. Prepája najrôznejšie umelecké žánre a štýly, čím nadväzuje na celosvetový trend prelínania umeleckých prejavov. Okrem tanečných a divadelných podujatí elledanse venuje priestor ďalším rôznorodým aktivitám - výstavám, koncertom, workshopom, filmovým premietaniam či diskusiám.

Tanečnú školu elledanse tento rok navštevuje viac ako 600 žiakov a študentov rôznych vekových kategórií od 3, 5-ročných detí až po seniorov. V ponuke školy je viac ako 25 tanečných štýlov pod vedením špičkových pegdagógov a lektorov. Okrem zmysluplného trávenia voľného času TŠ elledanse predstavuje unikátnu možnosť systematického tanečného vzdelávania pre začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj profesionálnych tanečníkov. V spolupráci s Divadlom elledanse TŠ ako jediná svojho druhu ponúka možnosť umeleckej praxe v profesionálych podmienkach divadla. 

Tanečná škola elledanse poskytuje priestor a spolupracuje aj s inými rôzne zameranými tanečnými štúdiami a tak tu našli svoj domov aj tanečné školy: Dance Kids, Etno Dance, Tanečná škola Tango Abrazo.

elledanse sa tak stalo nielen umeleckým centrom, ale aj miestom, kde si návštevníci môžu dať dobrú kávu, prečítať časopisy o tanečnom umení, zacvičiť si, zatancovať, stráviť príjemný večer v divadle, či dať deti do letných tanečných táborov.

 

Správnu odpoveď na našu súťažnú otázku môžete nájst tu.

Hodnota ceny: 0,00 EUR

Súťaž ukončená
Počet súťažiacich 76

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží