Súťaž o vstupenky na Saragossa Band

Vyhrajte dve VIP vstupenky alebo jednu z desiatich vstupeniek na Megakoncert Saragossa Band

Vyhrajte dve VIP vstupenky alebo jednu z desiatich vstupeniek (päť výhercov po dve vstupenky) na Megakoncert Saragossa Band

Saragossa Band - jedna z najúspešnejších popových skupín 70. a 80. rokov sa po piatich rokoch vracia do Nitry! Jej hity zaručene roztancujú všetkých prítomných a predznamenávajú najväčšiu party, aká v Nitre za posledné roky bola.

Koncert Saragossa Band sa bude konať 28. júna v nitrianskom Amfiteátri pod holým nebom a jeho súčasťou bude aj exkluzívna Disco párty Rádia Anténa! Príďte sa aj vy nechať roztancovať kapelou, hity ktorej znejú dodnes snáď na všetkých diskotékach, rodinných oslavách či svadbách. Bude to najväčšia discoshow, akú ste sa posledné roky zažili! Kapela Saragossa Band prerazila v roku 1977 a odvtedy predala milióny nosičov po celom svete. Jej jedinečnosť a elektrizujúcu atmosféru podčiarkuje fakt, že vždy spieva zásadne naživo.

Len pre prvých 50 záujemcov ponúkame možnosť kúpiť si exkluzívny vstup do VIP zóny, kde sa môžu stretnúť priamo s kapelou a umocniť tak ešte väčší dojem zo skvelého koncertu. Súčasťou lístka je aj tričko s podpismi všetkých členov kapely a neobmedzený catering vo VIP salóne.

Viac informácií o koncerte, správnu odpoveď a aj vstupenky nájdete v sieti TICKETPORTAL. 


Hodnota ceny: 200,00 EUR

Súťaž ukončená
Cenu venuje vyhravam.sk
Web partnera www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19491
Počet súťažiacich 230

Výhercovia

Ostatné súťaže

Zapojte sa aj do iných zaujímavých súťaží